otrdiena, 2015. gada 26. maijs

Google un Bing izmaina meklēšanas algoritmu


Ja Jums vēl joprojām nav mājas lapas mobilās versijas - ir pēdējais laiks to izveidot. Jau ir pagājis nedaudz vairāk kā mēnesis kopš Google un nu jau arī Bing ir veikuši lielas izmaiņas savos meklēšanas alogoritmos, kas ietekmēs mājas lapas pozīcijas meklēšanas sarakstos.

Google, kā arī Bing savos rezultātos augstāk izvietos mājas lapas, kuras būs draudzīgas mobilajiem lietotājiem. Meklētāji arī augstāk vērtēs tās lapas, kuras saturēs liela izmēra, labi salasāmus tekstus, kā arī mājas lapas, kuru satura apskatīšanai nav nepieciešama horizontāla ritināšana.
Īsumā tas nozīmē sekojošo - ja Jūs kaut ko meklējat izmantojot mobilo tālruni, tad ar lielu varbūtību Jums tiks sākumā parādītas mobilajām ierīcēm draudzīgas mājas lapas un visas tikai datoriem domātās lapas, beigās.


Ir 2 pieejas, kā veidot mobilas mājas lapas:
  1. Veidot 2 mājas lapas - vienu datoriem, vienu mobilajām ierīcēm;
  2. Veidot mājas lapu ar adaptīvu dizainu. 

Vairums SEO speciālistu norāda, ka adaptīvais dizains šobrīd ir pareizais veids kā to darīt.

Ņemot vērā, ka 60% no kopējās datu plūsmas internetā veido mobilās ierīces, būtu nepareizi atstāt to novārtā un neizveidot mājas lapas mobilo versiju.

Ja Jūs nezināt kā izskatās Jūsu mājas lapa uz dažādām mobilajām ierīcēm - nāciet pie mums. Mums ir daudz dažādu ierīču, sākot no vecām, līdz pat pašām jaunākajām un Jums būs iespēja novērtēt kā šobrīd izskatās Jūsu mājas lapa. Aizmirsu piebilst - tas ir pilnīgi bez maksas!

Nav komentāru:

Komentāra publicēšana